Vše pro Vaše auto i dílnu? Autonar.cz!

test-mercedes-benz-cls-350-bluetec-4matic-7g-tronic-plus

Představujeme Vám unikátní e-shop Autonar.cz. V čem je unikátní? Na jednom místě nabízí kompletní nabídku autonářadí pro autoservisy, ale také nářadí pro běžné kutily, vybavení dílen a zároveň širokou nabídku autodoplňků včetně tažných zařízení, střešních nosičů nebo košů.

Kromě toho v e-shopu najdete úplnou nabídku náhradních dílů pro vozy Škoda.

V čem je teda tento e-shop unikátní, když na trhu je už spousta i velkých hráčů, kteří auto-moto i nářadí nabízejí? Je to především v jejich přístupu. I přes nabídku více jak 80 000 produktů udržují svůj osobní přístup, perfektní komunikaci, poradenství i servis po nákupu, což u velkých korporátů není zdaleka běžné a není to pravidlem ani u menších e-shopů. Vrácení zboží do 30 dnů? Reklamace v drtivé většině případů okamžitou výměnou? Vrácení zboží na náklady e-shopu? To je jen skromný výčet benefitů, které na Autonar.cz získáte.


Autonar.cz

 Autodíly | Nářadí | Autodoplňky – „Vše pro Vaše auto i dílnu“.


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/79191/virtual/www/domains/automotozpravy.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpressdiagnostic.class.php on line 82