Škoda Octavia dostala nový kabát, působí dynamicky a elegantně

automotozpravy.cz_auto-poly_cz_nahledovy

Jistě si na ni vzpomínáte, dost možná jste na přelomu tisíciletí měli v garáži vůz pocházející právě z mladoboleslavské dílny. Dnešní doba je ale úplně jiná a kdo se na trhu s automobily nepřizpůsobil, nemohl držet krok s konkurencí. Škoda, rodinné stříbro českých zemí, však v ostrém souboji s dalšími značkami obstála a na trh přihází už se čtvrtou generací. Co se změnilo a na jaké zajímavosti se můžeme těšit u dalšího modelu?

Dynamická jako Superb, s velkým zavazadlovým prostorem

Oproti modelu číslo tři je o něco delší a širší, ale nabídne také víc zavazadlového prostoru. Připraveno je až 640 litrů, víkendový nákup na chatu se sem pohodlně vejde. Nová Škoda Octavia 2020 v sobě ukrývá nejmodernější techniku, která usnadňuje řízení všem řidičům, co si nejsou ve spletitém městském provozu občas příliš jistí.

automotozpravy.cz_auto-poly_cz_01

Vyhřívaná sedadla, co vás namasírují, jsou vlastně jen příjemným začátkem, všechny důležité věci si totiž jednoduše nakonfigurujete na tabletu. Postaráno je také o bezpečnost, neboť jednotlivé prvky se postarají nejen o to, abyste jeli ve správném jízdním pruhu nebo nezažívali za volantem zbytečný stres. V maximálním bezpečí budou i cyklisté v okolí, protože Front Assist je užitečným pomocníkem i do deště nebo mlhy.

Mnohem lepší aerodynamika, zabudovaná karta eSIM

Ceny nové Škody Octavia startují už na hranici necelých 600 tisíc korun, za své peníze pak noví majitelé dostanou i nepřetržité spojení se světem online. Skrze zabudovanou kartu eSIM a hlasovou asistentku Lauru je možné vyřešit řadu problémů, které by se naskytly na přelomu tisíciletí a jejichž řešení by trvalo podstatně déle.

Škodovka čtvrté generace rozpozná spolehlivě dopravní značky a poradí si i s mnoha dalšími věcmi. Mladoboleslavská automobilka v ní tak nachází vlajkovou loď pro tuto sezonu a oblíbený model českých řidičů pro léta příští.


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/79191/virtual/www/domains/automotozpravy.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpressdiagnostic.class.php on line 82