Otec svému synovi zničil BMW. Důvod je ale docela pochopitelný

Rodičovská láska prý nezná žádné hranice. Něco na tom asi bude, protože to, co udělal jeden starostlivý otec svému synovi, tu hranici možná už lehce překračuje. Když totiž zjistil, že jeho notně podnapilý syn má tendence sednout za volant, auto mu zničil.

Dost opilý 32letý řidič se chtěl svézt se svým BMW řady 3 generace E92. Jeho otec si toho ale všiml a chtěl mu v tom zabránit. Nejdříve na to šel po dobrém, chtěl mu prostě jen vzít klíčky od auta. Jenomže jeho syn se s ním začal hádat a klíče odmítal vydat. Hádka přerostla do velkého konfliktu, který skončil zničením auta.

Podle policistů ze španělského města Logroño, kde k situaci došlo, se otec naštval natolik, že zaparkované BMW rozbil krumpáčem. Poničil jak kola, tak kapotu a samozřejmě i okna. Výsledkem je pohled k pláči. Zničeného auta i celé scény si všimli náhodní svědci, kteří k místu zavolali policii. Ta ale po příjezdu na místo viděla jen odjíždějící SUV.

To po chvíli zastavila jiná hlídka a zjistila, co se stalo. Jakkoliv asi chápala důvod, proč bylo auto rozbito, otci dala pokutu za vandalství. Je faktem, že k zabránění v odjezdu by bylo bývalo stačilo vypuštění pneumatik, ale Španělé jsou prostě horkokrevní…


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/79191/virtual/www/domains/automotozpravy.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpressdiagnostic.class.php on line 82