Nový vánoční svetr Indian Motorcycle

Nový vánoční svetr Indian Motorcycle

Milovníci strojů Indian Motorcycle mají o letošních svátcích důvod k oslavám, protože tato ikonická značka představuje nový přírůstek do své nabídky oblečení, a to unisex vánoční svetr, který fanouškům umožní stylově a pohodlně prezentovat svou hrdost, užívat si svátečních radovánek a zůstat v teple.

Vánoční svetr Indian Motorcycle se vyznačuje kombinací pohodlí, stylu a nezaměnitelného ducha značky. Při jeho výrobě byl kladen velký důraz na detaily. Jeho žebrované manžety, límec a spodní lem zaručují, že je svetr pohodlný a zároveň skvěle vypadá.

Na přední straně svetru je hrdě vyobrazeno logo Indian Motorcycle, které odráží bohaté dědictví a vášeň spojené s legendární značkou, doplněné motivem sněhových vloček, které dodávají designu nádech zimního kouzla a dělají z něj tak ideální volbu pro sváteční setkání.

Tento svetr je k dispozici v unisex provedení v různých velikostech a je ideálním dárkem pro všechny milovníky motocyklů Indian. Vánoční svetr Indian Motorcycle je nyní k dispozici u oficiálních autorizovaných prodejců Indian Motorcycle.

Celý článek „Nový vánoční svetr Indian Motorcycle“ si můžete přečíst zde.


TIP: Prověření ojetého auta před koupí

Ověřte si historii vozidla a vyhněte se nákladným problémům. Zadejte číslo VIN a okamžitě získejte přehled o historii auta. Více zde.


Podobné příspěvky


Spočítejte si nejvýhodnější autopojištění

Kalkulačka: povinné ručení a havarijní pojištění