test-2019-harley-davidson-fxdr-114-motorka

Nevíte, kam na dovolenou? Vydejte se do Itálie na motorce

Přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou? A řadíte se mezi milovníky jízdy na motorce? V tom případě pro vás máme tip. Zavítejte do Itálie, která nabízí skvělé podmínky pro ježdění.

Nechte si motovýlet zorganizovat

Do Itálie na motorce samozřejmě můžete vyrazit na vlastní pěst. Pokud si ale nechcete lámat hlavu s vhodnou přepravou, ubytováním a přepravou vlastní motorky, máme pro vás řešení. Stačí využít služeb organizovaných motoexpedic a užít si tak dovolenou s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou notu.

Takové motoexpedice nabízí například motoškola Přijďte se projet. V rámci tohoto výletu pro vás zajistí vše potřebné, a to od letenek až po ubytování. Samotné ubytování se nachází zhruba 30 km od mezinárodního letiště v Pise. Díky tomu je přeprava velmi pohodlná. Těšit se můžete na typickou italskou pohostinnost, perfektní jídlo, italské prosecco i relax v bazénu.

Kde budete jezdit

Itálie nabízí mnoho zpevněných i nezpevněných cest, díky čemuž se pro motorkáře jedná doslova o ráj. Zmíněná motoškola přitom pro účastníky expedic navrhuje skvělé trasy, při nichž si užijete spoustu zábavy. Rozhodně neplatí, že by motoškola cílila jen na profesionální jezdce. Na takovou dovolenou se můžete vydat, i když se prozatím řadíte mezi začátečníky.

Těšit se můžete na parádní italské šotoliny, výhledy na moře, krásné hory i údolí. Zkrátka a jednoduše od každého něco. Samozřejmostí je možnost si přímo na místě vypůjčit motorku z flotily BMW. Motorky si navíc můžete mezi jednotlivými účastníky dovolené střídat a vyzkoušet si tak hned několik různých strojů.

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz.


TIP: Zdražují vám neustále povinné ručení? Zkuste si spočítat nové.

Využijte naši kalkulačka autopojištění.


Podobné příspěvky


Spočítejte si nejvýhodnější autopojištění

Kalkulačka: povinné ručení a havarijní pojištění