Nejlepší autokamera točí kvalitní video za všech podmínek

autokamera cel-tec e12

V dnešní době najdou využití snad všude. Ať už hodláte pořídit záznam z jízdy pro pobavení přátel nebo chcete mít pádný důkaz pro vyšetřování nepříjemné kolize, abyste ukázali, že nejste viníkem. Kvalitní záznam přijde vhod v mnoha případech, na našem trhu také existuje pestrá paleta různých kamer. Dokonce, v případě řidičů z povolání, jde o důležitý doplněk, co je zapotřebí instalovat už z principu.

Na co se zaměřit při výběru autokamery?

Jistě, každému vyhovuje něco jiného a platí, že sto lidí má sto chutí. Tady ale není situace tak jednoznačná. Nejlepší autokamera zvládá precizně noční vidění, dá se připojit k internetu a nabídne také ideální pozorovací úhel. Dbát se musí i na dobré rozlišení, v opačném případě nebude záznam dobře vidět a při vyšetřování nehody nebudete mít po ruce efektivní důkazní materiál. Rozlišení HD je dobrý průměr, nicméně Full HD je ještě mnohem lepším řešením. Šetřit bychom určitě neměli ani na paměti, kvalitní SD karta s 64 GB prostoru pro záznam fotografií a videí bude jistě stačit. Samozřejmě platí, že s cenou roste kvalita a samozřejmě i paleta různých doplňků.

Vestavěný displej usnadní každodenní používání

Ostrý obraz během nočních hodin, průtrže mračen nebo špatných povětrnostních podmínek? Přesně to je ideální výzva pro nejlepší modely na současném trhu. Výhodou je určitě i vestavěný displej, skrze nějž můžete kameru mnohem snadněji ovládat. Autokamera by měla mít superkapacitor, díky němuž vydrží v provozu mnohem déle než se standardní baterií. Mějte také na paměti, že kamera do auta rozhodně nemusí být velká – naopak – menší rozměry jsou tu spíše předností. Nahrávání se může také snadno zapnout, když otočíte klíčky v zapalování a vypnout ve chvíli, kdy zabrzdíte a vypnete motor. Jak jednoduché!

Spoustu špičkové elektroniky a nejen to naleznete na eshopu cel-tec.cz.

Autokamera CEL-TEC M10 Dual GPS


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/79191/virtual/www/domains/automotozpravy.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpressdiagnostic.class.php on line 82