Kia zve nové zákazníky na Kurzy bezpečné jízdy

Kia zve nové zákazníky na Kurzy bezpečné jízdy

Již devátým rokem pokračuje společnost Kia Czech v partnerství s Polygonem Most. Jedná se o výcvikový areál, který již od roku 2005 nabízí jedinečné podmínky pro výuku a zručnost aktivních i začínajících řidičů ve všech oblastech problematiky řízení vozidel. V rámci celoročních Kurzů bezpečné jízdy jsou vozy značky Kia využívány k demonstraci správné jízdní techniky a schopností na místním polygonu. Jen v minulém roce navštívilo Polygon Most téměř 200 tisíc osob a realizováno bylo na 150 testovacích jízd ve vozech značky Kia v rámci kurzů bezpečné jízdy.

Pro zákazníky, kteří nechtějí nebo nemohou kurzy a tréninky absolvovat ve vlastních vozech, jsou připraveny právě vozy značky Kia. Každý účastník má tak možnost nejnovější modely dané automobilky vyzkoušet ve všech krizových situacích. Služba výuky je využívána jak jednotlivci, tak i firemními zákazníky.

Kia si speciálně pro nové zákazníky připravila 20% slevu na Kurz bezpečné jízdy. Každý zákazník značky Kia se tak může dokonale seznámit s chováním svého nově zakoupeného vozu a vyzkoušet jeho aktivní i pasivní bezpečnostní prvky a výbavu ve všech potenciálních krizových situacích. Simulace rozdílných jízdních podmínek na polygonu jsou realizovány pod dohledem zkušených a bezpečnostních trenérů.

„Jsem rád, že se díky partnerství s Polygonem Most můžeme podílet na zvýšení bezpečnosti na silnicích, která je pro značku Kia zásadní a podporovat nové řidiče našich vozů ve zlepšování svých jízdních schopností. Věřím, že 20% slevu na Kurzy bezpečné jízdy využijí nejen řidiči, kteří získávají na silnicích teprve své první zkušenosti, ale také zkušení řidiči s touhou přiučit se něčemu novému.“ řekl Zbyšek Jordák, marketingový manažer společnosti Kia Czech.

Kurzy bezpečné jízdy jsou mezi řidiči velmi oblíbené. Dbá se při nich především na techniku brzdění a vyhýbání. Jen v minulém roce se uskutečnilo s pomocí vozů Kia 150 testovacích jízd, které absolvovali ve stejném poměru muži a ženy. Řidiči se před kurzy nejvíce obávají vlastních reakcí na kritické situace.

„S podporou značky Kia může Polygon Most nabídnout svým klientům vedle moderního zázemí, také moderní vozový park, který optimálně pokrývá hlavní část našich Kurzů bezpečné jízdy. Vedle kurzů pro všeobecnou motoristickou veřejnost máme i specializované kurzy pro mladé řidiče, ženy, nebo seniory a naše služby také často využívají firmy. Ohlasy na spojení se značkou Kia nejen od jednotlivců, ale i firem jsou po celou dobu spolupráce velmi pozitivní.“ řekl Josef Zajíček, předseda představenstva Autodrom Most.


TIP: Zdražují vám neustále povinné ručení? Zkuste si spočítat nové.

Využijte naši kalkulačka autopojištění.


Podobné příspěvky


Spočítejte si nejvýhodnější autopojištění

Kalkulačka: povinné ručení a havarijní pojištění