Kia Ceed SW přijíždí v novém provedení plug-in hybrid

Kia Ceed je jedním z oblíbených vozů této korejské automobilky na našem trhu, i v jeho provedení kombi Sportswagon. Nyní přichází na trh nová generace už celé rodiny vozů Kia Ceed a s ní se nově představuje i Kia Ceed SW Plug-in Hybrid.

Nová generace rodiny Ceed

Kia Ceed za svou dobu prošla změnou jména i několika různými variantami, které se od sebe dost liší. Máme tak klasickou verzi Ceed, XCeed, ProCeed a i Ceed SW. Všechny tyto vozy se na přelomu roku 2022 a 2023 dočkaly nové generace a Ceed SW, který se vyrábí u našich bratrů na Slovensku, přichází na český trh i ve formě elektrického vozu. Nebo alespoň hybridně-elektrického.

Nepřehlédnutelný elegán

Kia Ceed SW PHEV je model, který zaujme svým jedinečným vzhledem. Oproti jiným vozům rodiny Ceed je Sportswagon poněkud mohutnější, ale ani tak neztrácí na své eleganci. Maska chladiče ve tvaru tygřího čumáku je uzavřená, čímž se Plug-in hybrid jasně odlišuje od neelektrických verzí. Jeho unikátní vzhled navíc skvěle podtrhnou světlomety ve tvaru trojice šípů, které zajistí, že ani ve tmě Váš vůz nikdo jen tak nepřehlédne díky jeho světelnému podpisu.

Do města i mimo něj

Plug-in hybrid je unikátní spojení elektromotoru a spalovacího motoru v jeden celek, které spolu pracují v dokonalé rovnováze. Mohou tak fungovat každý zvlášť, ale také propojit své síly a dosáhnout kombinovaného výkonu až 141 koní. Můžete tak pojíždět po městě čistě na elektřinu a šetřit tak životní prostředí, ale také můžete vesele pohánět na dálnici, aniž byste se museli bát, že se vůz vybije.

Chcete zjistit, jak takový plug-in hybrid šlape na vlastní kůži?

Zajímá Vás jak takový plug-in hybrid funguje a nechcete o něm jen číst? Bojíte se, že Vám jeho ovládání nebude sedět? Pak si domluvte testovací jízdu, abyste se o jízdních vlastnostech tohoto Kia Ceed SW PHEV mohli přesvědčit sami! U autorizovaného prodejce vozů Kia Auto Jeremiášova v Praze Vám rádi vyjdeme vstříc. Můžete si zde domluvit zkušební jízdu s některým z našich předváděcích vozů a náš tým profesionálů Vám rád zodpoví veškeré otázky o tomto voze.


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/79191/virtual/www/domains/automotozpravy.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpressdiagnostic.class.php on line 82