Karolína Muchová tváří Directu. „Propojily nás hodnoty a nadační aktivity,“ říká tenistka

Direct-Karolina_Muchova-tenis-spoluprace- (1)

Karolína Muchová, jedna z nejúspěšnějších českých tenistek současnosti, se spojuje s Directem – úspěšnou platformou firem a nadace, mezi něž patří například Direct pojišťovna nebo síť dealerství Direct auto. První společnou akcí bude Konto Muška, na které bude Direct dávat 4000 Kč za každé tenisové eso, které Muchová zahraje.

Karolína Muchová, která je aktuálně na vrcholu své kariéry, se na tuto novou spolupráci těší. „Jsem nadšená z této příležitosti. Direct vnímám jako prostor, který se zaměřuje na inovace a významný pozitivní dopad do společnosti. Současně jeho silné hodnoty a vize jsou velmi podobné těm, kterých si vážím i ve sportu,“ uvedla Muchová.

Muchová a Direct plánují v rámci své spolupráce řadu aktivit zaměřených nejen na podporu tenisu, ale především mladé generace, hendikepovaných nebo jinak znevýhodněných lidí. „Věříme, že naše spolupráce s Karolínou bude inspirací pro mladé lidi, a že nám pomůže posouvat témata naší Direct nadace. Chceme ale především, aby bylo Česko lepším místem pro život, aby lidi v něm inspirovali ostatní. A věřím, že Karolína je jednou z těch, která to dokáže,“ uvedl zakladatel Direct family Pavel Řehák.

Prvním krokem tak bude vytvoření Konta Muška, kam bude Direct nadace přispívat za každé odehrané eso Karolíny 4000 korun. „Budu tedy mít dvojnásobně dobrý pocit, protože takto díky spolupráci pomůžu i mladým lidem, kteří mají z jakýchkoliv důvodů složitější přístup ke sportování,“ doplnila Muchová.

Spolupráce s Karolínou Muchovou zapadá do zaměření Direct nadace. „V rámci nadace máme 3 pilíře a jeden z nich se zaměřuje právě na sport. Naším cílem je aktivovat děti, které nesporují, pomoci lidem, kteří jsou nějakým způsobem znevýhodnění, aby měli snazší přístup ke sportu, a ukazovat mladé generaci vzory, které je mohou v životě inspirovat,“ vysvětluje CEO Direct pojišťovny Michal Řezníček, který je patronem tohoto pilíře Direct nadace.

Hvězda sezony 2023

Spolupráce s Directem je součástí změn v letošní sezoně, která se Karolíně extrémně povedla. Ať už jde o pozoruhodný postup na prestižní Turnaj Mistryň v Cancúnu, nebo další významné momenty v její profesionální kariéře, mezi něž patří její účast ve finále Roland Garros a třetí grandslamové semifinále na US Open.

Karolína Muchová dokázala v této sezóně porazit několik výrazných soupeřek a dosáhla na své první grandslamové finále. Její nekonečná energie a odhodlání ji posunuly do elitního světového tenisu, díky kterému se dostala až do Turnaje Mistryň v Cancúnu. I když bojuje se zraněním zápěstí, je pravděpodobné, že nakonec nastoupí. „Lékař mi dal dneska zelenou, že můžu začít více trénovat s raketou. Do teď jsem se zaměřovala spíše na kondiční cvičení,“ říká Muchová.

Příspěvek Karolína Muchová tváří Directu. „Propojily nás hodnoty a nadační aktivity,“ říká tenistka byl publikován na PojMag.cz.

Celý článek „Karolína Muchová tváří Directu. „Propojily nás hodnoty a nadační aktivity,“ říká tenistka“ si můžete přečíst zde.


TIP: Prověření ojetého auta před koupí

Ověřte si historii vozidla a vyhněte se nákladným problémům. Zadejte číslo VIN a okamžitě získejte přehled o historii auta. Více zde.


Podobné příspěvky


Spočítejte si nejvýhodnější autopojištění

Kalkulačka: povinné ručení a havarijní pojištění