Iveco Daily má styl, podporuje vaše podnikaní a šetří firemní finance

Iveco-Daily

Dodávky jsou naprostou nezbytností pro celou řadu podnikatelů a též nejvýznamnější součástí vozového parku celé řady firem. Zcela novou perspektivu nabídne vašemu podnikání Daily Furgon – Iveco Daily.

Vytváříte nový vozový park, nebo rozšiřujete ten stávající? Vyberte si dodávku, díky které překročíte hranice 20. století a octnete se konečně v 21. století. Nové Iveco Daily umí pomáhat podnikatelům k vyšší ziskovosti, k udržitelnosti i dodává podnikání styl, což není vůbec zanedbatelné. Furgony Iveco Daily mají design, který dokáže ve spojení s corporate identity podnikatelů a firem dělat skvělý dojem na zákazníky již na první pohled.

Iveco Daily – dodávky, které myslí na řidiče

Po čtyřicet let své existence se dodávky Iveco Daily snaží přinášet řidičům stále více komfortu a inovací. Pohodlí a zážitky z jízdy bývají pro řidiče současně zážitky z podnikání či zaměstnání. I jako zaměstnavateli se nám proto vyplatí nechat naše zaměstnance řídit vozy na špičkové úrovni. New Daily přináší konektivitu a nové technologie, které jsou dalšími benefity k perfektně odladěné dodávce co do spolehlivosti, užitkovosti i pohodlí.

S New Daily od Iveco firmy šetří

Nově implementované technologie New Daily přináší úspory pro každého podnikatele i firmu. Inovované elektronicky řízené turbodmychadlo, nové motory, ale i takové detaily, jakými jsou pneumatiky třídy A Super Eco Low Rolling speciálně navržené pro Daily, umožňují šetřit až 10 % nákladů na palivo. Dalších 10 % úspor získáte díky snížení nákladů na údržbu v městském provozu, protože intervaly výměny oleje budou nyní delší.

Nejvariabilnější dodávka na trhu

Žádná jiná dodávka na trhu nenabízí takovou variabilitu, pokud jde o prostor. Dodávky New Daily se nabízí v řešení od 7,3 m3 až po 19,6 m3 ve variantě celoprosklené, částečně prosklené a panelové. Přijďte si vybrat svoji dodávku do Strojservis Praha.


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/79191/virtual/www/domains/automotozpravy.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpressdiagnostic.class.php on line 82