Harley-Davidson představuje seriál Push the Limit

Harley-Davidson® zveřejnil upoutávku na nový napínavý dokumentární seriál Push the Limit: Harley-Davidson Racing Season 2 na YouTube, který sleduje tovární tým Harley-Davidson během závodní sezóny MotoAmerica Mission King of the Baggers 2023. Tento adrenalinový seriál zavede fanoušky do zákulisí a ukáže těsný boj o každý milimetr mezi hlavními favority. Zprostředkuje vzrušující atmosféru ze závodů King of the Baggers
a předvede obrovské úsilí, které závodníci a jejich týmy vynakládají při honbě za vítězstvím. Šestidílný dokumentární seriál bude po zveřejňován postupně, každý týden bude mít premiéru nová epizoda. První epizoda bude k dispozici v pátek 5. dubna v 17 hodin středoevropského času v aplikaci Harley-Davidson App pro členy, vydání na YouTube bude následovat v pondělí 9. dubna ve 2:00 středoevropského času.

Push the Limit: Harley-Davidson Racing Season 2 sleduje vybrané závodníky v šampionátu King of the Baggers během sezóny 2023, včetně nejúspěšnějšího závodníka v historii seriálu MotoAmerica King of the Baggers, továrního pilota Harley-Davidson Kylea Wymana. Tento závodník v sezóně 2023 vyhrál celkem 7 závodů King of the Baggers a v celém šampionátu skončil třetí. Od začátku seriálu v roce 2021 dokázal Wyman vyhrát 14 z 26 závodů a v roce 2021 získal titul šampiona. V tomto dokumentárním seriálu se objeví také vítěz šampionátu King of the Baggers 2023 a obhájce titulu Hayden Gillim a závodníci James Rispoli, Travis Wyman, Cory West, Jake Lewis, Patricia Fernandez-West, Frankie Garcia a další.

Seriál MotoAmerica Mission King of the Baggers předvádí napínavé soupeření amerických touringových motocyklů s motory V-Twin v závodní úpravě, která ale musí zahrnovat kapotáž a sedlové brašny. Sezóna 2024 se rozšiřuje celkem na 18 závodů během devíti víkendů pořádaných společně se seriálem MotoAmerica Superbike. První závod sezony proběhl první březnový víkend na okruhu v Daytoně.

V sezóně 2024 tovární závodní tým Harley-Davidson® startuje za podpory sponzorů Mission® Foods, Rockford Fosgate®, Brembo®, Öhlins®, Protolabs®, SYN3® lubricants a Screamin’ Eagle® Performance Parts & Accessories.

Kalendář zbývajících závodů MotoAmerica Mission King Of The Baggers 2024

(Dva závody každý víkend)

12-13. dubna: Circuit of The Americas – Austin, Texas (Red Bull Grand Prix of The Americas)

19-21. dubna: Michelin Raceway Road Atlanta – Braselton, Ga.

  1. května-2.června: Road America – Elkhart Lake, Wis.

14-16. června: Brainerd International Raceway – Brainerd, Minn.

12-14. července: WeatherTech Raceway Laguna Seca – Monterey, Calif.

16-18. srpna: Mid-Ohio Sports Car Course – Lexington, Ohio

13-15. září: Circuit of the Americas – Austin, Texas

27-29. září: New Jersey Motorsports Park – Millville, N.J.

Celý článek „Harley-Davidson představuje seriál Push the Limit“ si můžete přečíst zde.


TIP: Zdražují vám neustále povinné ručení? Zkuste si spočítat nové.

Využijte naši kalkulačka autopojištění.


Podobné příspěvky


Spočítejte si nejvýhodnější autopojištění

Kalkulačka: povinné ručení a havarijní pojištění