Fiat Ducato Minibus pojme až 16 osob

Fiat-Ducato-minibus

Velké dodávky Ducato vyrábí Fiat již od roku 1981 a od té doby je mezi zákazníky velmi oblíbený. Spotřeba je příznivá a prostor tak velký, že se Fiat Ducato často využívá i pro přestavbu na obytný vůz. Letos spatřil světlo světa také e-Ducato na elektřinu.

Fiat Ducato je k dispozici v různých variantách a své uplatnění nachází také jako minibus. Jde o cenově dostupné řešení přepravy osob třeba pro firmy, menší školy vozící děti na plavání apod.

Dodávka s komfortem osobního automobilu

Ačkoliv je Fiat Ducato dodávkou, budete se v něm cítit komfortně jako v osobním automobilu, a to i díky sedadlům se skvělým odpružením a odolnému čalounění. Pro převoz osob je obzvlášť vhodná varianta Fiat Ducato Panorama s panoramatickým oknem, díky němuž mají výhled všichni cestující. Ani Fiat Ducato Combi však není špatnou volbou. Největší verze nabídne až 16 míst. A těm, kdo touží spíš po zavazadlovém prostoru, nabídne Fiat Ducato až 11,5 m³ místa.

Moderní technologie jsou samozřejmostí

Uconnect systém s pětipalcovou dotykovou obrazovkou, integrovaná navigace, nezávislé ovládání klimatizace a topení pro zadní sedadla. To je jen začátek moderních technologií, jimiž Fiat svou oblíbenou dodávku vybavil.

Nechybí ani řada vychytávek pro větší bezpečí. Vůz je schopen detekovat překážky, monitorovat mrtvý úhel, má funkci automatického brzdění v kopci a senzor deště i stmívání. S takovým autem se jezdí samo, a to i když má rozměry dodávky.

Dodávka se silným výkonem

Všechny modely s manuálním řazením mají šest převodových stupňů, výkon je na výběr od 140 do 178 koňských sil při 3500 ot./min. Fiat Ducato Minibus vás tedy nezklame ani s plným nákladem či plnou posádkou na palubě.

A kde ho pořídit? Fiat Ducato ve variantě dle vašich představ má přichystaný pražský prodejce Strojservis. Specializuje se na užitkové vozy Fiat, zajišťuje i jejich servis s využitím kvalitních náhradních dílů.


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/79191/virtual/www/domains/automotozpravy.cz/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpressdiagnostic.class.php on line 82